FOX Robert Nowakowski

Adres: Krępowska 8
Telefon: +48 663 530 075
Miejscowość: Zielona Góra
Kod pocztowy: 65-128
Opis


Niektórych może dziwić fakt, że klapki z futerkiem w letnie dni robią taką furorę. Nie ma w tym jednak nic zdumiewającego. Kolorowe futro na klapkach dodaje im nie tylko szyku, ale również ciekawego wyglądu. Dzięki temu dodatkowi stają się doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. 

Tego rodzaju produkty każda pani, którą zaintrygował pomysł klapek wyposażonych w futro, może znaleźć w fox-fashion.pl — sklepie, który specjalizuje się w produktach, których dodatkiem jest futro z jenota lub lisa srebrnego. Warto podkreślić, że z oferty tej firmy korzystają również osoby rozpoznawalne, co jest najlepszym świadectwem na to, że jest on godny zaufania. 

Co więcej — właśnie trend na klapki z futerkiem zapoczątkowały same gwiazdy i największe fashionistki, którym najnowsze trendy nie są obce. Każda kobieta, której zależy na doskonałej stylizacji znajdzie w ofercie sklepu klapki z futrem w różnych kolorach. Dzięki temu z powodzeniem będzie mogła dobrać je do koloru bluzki, torebki lub innych dodatków.

Utworzono: 2019-03-01OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYalleBHP

Allemeble

Hurtownia "DUŚKA"