Gastro Masters Michał Pośnik

Adres: Szarotki 12
Telefon: 800 800 490
Miejscowość: Marki
Kod pocztowy: 05-270
Opis


Potrzebują Państwo wyposażenia gastronomicznego w dobrej cenie? Na stronie internetowej goga-gastro.pl można znaleźć duży wybór artykułów pochodzących od najlepszych marek. Zarówno: patera do tortu, jak i mikser, młynek do kawy, ekspres przelewowy, a także zgrzewarka do folii zostały wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają długi czas eksploatacji produktu bądź urządzenia.

Pośród akcesoriów kuchennych to właśnie patery, szpatułki, specjalne pokrywy, kosze ze stali nierdzewnej, stojaki na talerze, jak i tace z pokrywką cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Każdy klient komercyjny może zdecydować się na specjalne artykuły do prezentacji ciast, owoców morza, serów czy innych przekąsek.

Sklep gastronomiczny gwarantuje, że wszystkie artykuły zostaną doskonale zabezpieczone na czas transportu, co jest bardzo ważne w przypadku delikatnych elementów, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Hurtownia dystrybuuje najwyższej jakości produkty spełniające wysokie oczekiwania każdego zamawiającego.

Utworzono: 2022-02-26OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYF.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Legalne-obstawianie.pl

Wiki Przeprowadzki