Mediwa Clinic

Adres: Ułańska 19
Telefon: (+48) 510-084-711
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-748
Opis


Twoim odwiecznym problemem są przebarwienia na skórze, a może interesuje Cię laserowe usuwanie pieprzyków? W Poznaniu możesz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą przywrócić Twojej skórze normalny wygląd i na zawsze pozbyć się kompleksów.

Polecany gabinet znajduje się na ulicy Ułańskiej. Dokładny adres gabinetu oraz jego kompleksową ofertę możesz sprawdzić na problemskora.pl, tam też możesz umówić się online do wybranego specjalisty.

Powodem powstawania przebarwień skórnych jest za duży poziom melaniny w organizmie. Przywrócić normalny kolor skórze pomoże specjalny peeling, laseroterapia bądź zabiegi chemiczne. To, jaka terapia będzie skuteczna, w dużej mierze zależy od koloru skóry i stopnia przebarwienia oraz miejsca występowania przebarwień. Dlatego rodzaj kuracji zawsze należy skonsultować z dermatologiem.

Nie przejmuj się, jeśli skóra po zabiegu będzie zaczerwieniona, to normalne. Pamiętaj także, że w przypadku usuwania pieprzyków, trzeba te zmiany zbadać pod kątem zmian nowotworowych.

Utworzono: 2018-05-23OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYTrekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda